Zwroty

TAK POWINNO SIĘ
ROBIĆ ZWROTY

Do klientek zawsze zwracamy się przyjaźnie
— również jeśli chodzi o zwroty.

To normalne, że czasem wymarzona czapka
to jednak nie dokładnie ta, którą zamówiłaś.
Jeśli chcesz zwrócić bądź wymienić produkt,
zajmiemy się wszystkim po kolei:

 1. Wyślij oświadczenie
  Wyślij oświadczenie o odstąpieniu od umowy pocztą tradycyjną bądź mailem. Możesz skorzystać z formularza umieszczonego poniżej albo napisać własną wiadomość. Wzorem prawidłowego oświadczenie jest załącznik nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta (nasz formularz jest opracowany na jego bazie). Masz na to 30 dni od dnia, w którym weszłaś w posiadanie produktu lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie produktu (np. koleżanka, która odebrała za Ciebie paczkę). Kliknij aby pobrać formularz zwrotu.

 2. Odeślij produkt
  Odeślij nieuszkodzony produkt wraz z paragonem, oryginalnym opakowaniem i całą jego zawartością pocztą lub kurierem na adres: Łukasz Kluska, Lubianków 40, 95-015 Lubianków (sklep@woolk.pl, 605 361 454). Nie wysyłaj przesyłki pobraniowej ani paczkomatowej. Koszt odesłania towaru na adres sprzedającego ponosi kupujący.
 3. Daj nam chwilę
  Prosimy o 3 dni, by sprawdzić czy paczka spełnia kryteria zwrotu (opakowanie, paragon, brak śladów użytkowania itp.). Jeśli tak, możemy wykonać zwrot. Gdyby Twój zwrot został odrzucony, poinformujemy się o tym mailem wraz z podaniem przyczyny, a w ciągu 7 dni roboczych prześlemy Ci produkt z powrotem. Produkt odsyłamy na nasz koszt.
 4. Załatwione
  Zwrot środków dokonujemy w 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania odesłanego produktu lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.


  Dziękujemy za wyrozumiałość! Mamy nadzieję, że nasze produkty przyniosą Ci jeszcze wiele satysfakcji. Jeśli nie ten, to następny.
  zespół Woolk


  Masz pytanie o zwroty?
  Mamy dla Ciebie odpowiedzi, uwagę i czas.
  Wystarczy, że do nas napiszesz sklep@woolk.pl

  WOOLK x INSTAGRAM

  Zobacz najpopularniejsze zdjęcia na Instagramie @woolk.pl