O nas

Jesteśmy producentem dzianinowych czapek męskich i damskich. Dbamy o to, aby nasze kolekcje łączyły ze sobą nowoczesne wzornictwo oraz najlepszą jakość.

Historia

Nasza historia rozpoczęła się w 2008 w województwie łódzkim, w sercu Polski zwanym ?Ziemią Obiecaną? ? miejsca słynącego z przemysłu włókienniczego.
To sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej dumni z etykiety ?Made in Poland?. Oprócz własnych kolekcji wykonujemy również zamówienia indywidualne a także zlecenia reklamowe dla firm zewnętrznych na całym świecie.

Zaplecze

Używamy jedynie z przędz od polskich i włoskich producentów z certyfikatem Oeko-Tex? Standard 100. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego niemieckiej firmy Stoll oraz doświadczenia najlepszych, polskich projektantów. Stosujemy także specjalistyczne urządzenia dzięki którym nasze czapki uzyskują ciekawe dodatki co jest podstawą ich niepowtarzalności.

Misja

Głównym celem firmy jest obsługa zleceń na najwyższym poziomie, tak by nasze produkty cieszyły się nieprzerwanie dużym powodzeniem wśród odbiorców w kraju i za granicą. Dążymy do tego aby nasze wzornictwo oraz kolorystyka odpowiadała aktualnym trendom. Zależy nam, aby każdy realizowany projekt był wyjątkowy i unikatowy dlatego ważnym etapem produkcji jest ręczne wykończenie czapek. Każdy zimowy sezon to dla nas wyzwanie, a doświadczenie i pasja pozwalają nam tworzyć nowe, niepowtarzalne wzory i realizować marzenia o wyjątkowym produkcie.

Najpopularniejsze na @woolk.pl

Oznaczaj swoje zdjęcia #woolk