O nas

MAMY GŁOWY
PEŁNE CZAPEK


Nie znamy się na mówieniu o sobie. Znamy się na czapkach. Dlatego to o nich ciągle mówimy, piszemy, robimy zdjęcia. Tutaj możesz dowiedzieć się trochę więcej, skąd się wzięliśmy i jak tworzymy nasze czapki-woolki.

Trochę historii

Działamy w najbardziej ‘włókienniczym’ rejonie w Polsce, czyli w województwie łódzkim. To legendarne centrum branży, pełne szwalni i utalentowanych ludzi, unieśmiertelnione w genialnym fimie ‘Ziemia obiecana’. Kto kocha modę, jest tam we właściwym miejscu. Jesteśmy dumne, że kontynuujemy te tradycje.

#madeinlodz

Dużo przyrody

Do produkcji woolek używamy polskich i włoskich przędz z renomowanym, uznawanym na całym świecie certyfikatem Oeko-Tex® Standard 100. Pracujemy na nowoczesnych maszynach Stoll uzupełnionych o wiele specjalistycznych urządzeń, które pozwalają na uzyskanie indywidualnego
charakteru czapek (dodatki itp.). Projektowanie, produkcja, opakowania, wysyłka… Cokolwiek robimy, staramy się, by nasza praca była dobra i dla klientek, i ich planety.

Mnóstwo pasji

Każdy sezon to dla nas wyzwanie, ale na szczęście uwielbiamy naszą pracę. Projektujemy i szyjemy własne wzory, produkujemy dla zewnętrznych firm (np. agencji reklamowych) oraz zlecenia indywidualne. Ograniczeniem jest tylko… nie ma ograniczeń! Każdy projekt jest inny, ale jedno się nie zmienia — jakość. Tu możesz liczyć zawsze na pełne zaangażowanie, doskonałe materiały i po prostu przyjemność z noszenia czapki Woolk. Wykańczamy je ręcznie, wysyłamy do całej Polski i za granicę, jesteśmy w stałym kontakcie z klientkami.

Dla nas czapki to naprawdę coś wielkiego.

———

Co chciałabyś jeszcze o nas wiedzieć?
Jeśli widzisz te słowa, to oznacza, że jesteśmy na odległość jednego kliknięcia. Pisz, dzwoń, pytaj o wszystko.


Pytaj

WOOLK x INSTAGRAM

Zobacz najpopularniejsze zdjęcia na Instagramie @woolk.pl