O nas

JESTEŚMY PRODUCENTEM WYSOKIEJ JAKOŚCI DZIANINOWYCH CZAPEK MĘSKICH I DAMSKICH. DBAMY O TO, ABY NASZE KOLEKCJE ŁĄCZYŁY ZE SOBĄ NAJWYŻSZEJ KLASY, NOWOCZESNE WZORNICTWO ORAZ NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ PRODUKTÓW. KORZYSTAMY JEDYNIE Z WYSOKIEJ JAKOŚCI GATUNKÓW PRZĘDZ PRODUCENTÓW POLSKICH I WŁOSKICH.

KAŻDY Z PROJEKTÓW JEST ŚWIADECTWEM NASZEGO GŁĘBOKIEGO ZAANGAŻOWANIA, A DOŚWIADCZENIE I PASJA POZWALAJĄ NAM REALIZOWAĆ NAJLEPSZE WIZJE. KOLEJNY ZIMOWY SEZON TO DLA NAS WYZWANIE, A NIEOGRANICZONE POMYSŁY POZWALAJĄ NAM KAŻDEGO ROKU TWORZYĆ DLA PAŃSTWA NOWE ORYGINALNE WZORY. NASZE WZORNICTWO ORAZ KOLORYSTYKA ODPOWIADA AKTUALNYM TRENDOM MODY CO GWARANTUJE PEŁNĄ SATYSFAKCJĘ UŻYTKOWNIKÓW. EFEKTEM FINALNYM NASZYCH STARAŃ JEST DOSKONAŁY PRODUKT ZAPROJEKTOWANY I WYKONANY Z MYŚLĄ O NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH ODBIORCACH. GŁÓWNYM CELEM NASZEJ FIRMY JEST OBSŁUGA ZLECEŃ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, TAK BY NASZE PRODUKTY CIESZYŁY SIĘ NIEPRZERWANIE DUŻYM POWODZENIEM WŚRÓD ODBIORCÓW W KRAJU I ZA GRANICĄ.

KORZYSTAMY Z NOWOCZESNEGO PARKU MASZYNOWEGO NIEMIECKIEJ FIRMY STOLI ORAZ DOŚWIADCZENIA NAJLEPSZYCH PROJEKTANTÓW. STOSUJEMY TAKŻE SPECJALISTYCZNE URZĄDZENIA DZIĘKI KTÓRYM NASZE CZAPKI UZYSKUJĄ CIEKAWE DODATKI CO JEST PODSTAWĄ ICH NIEPOWTARZALNOŚCI. ZALEŻY NAM, ABY KAŻDY Z REALIZOWANYCH PRODUKTÓW BYŁ WYJĄTKOWY I ORYGINALNY DLATEGO WAŻNYM ETAPEM PRODUKCJI JEST RĘCZNE WYKOŃCZENIE CZAPEK. OPRÓCZ WŁASNYCH KOLEKCJI WYKONUJEMY RÓWNIEŻ ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE DLA FIRM ZEWNĘTRZNYCH NA CAŁYM ŚWIECIE, A TAKŻE ZLECENIA REKLAMOWE.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!